Breussova masáž
Masáž, která se provádí masérskými hmaty za pomoci třezalkového oleje podél celé páteře. Na závěr masáže probíhá harmonizační a energetické ošetření. 

Breussova masáž je jemná, citlivá a energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády. Masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Breussovou masáží páteře se různými speciálními hmaty vlastně oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo, a vmasírovává se třezalkový olej.

Tím se dochází k regeneraci plotének a uvolnění nervů, které z páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se položí na páteř hedvábný papír, postupným přikládáním rukou se vytváří teplo a třezalkový olej proniká hlouběji do páteře. V případě vašeho souhlasu nechám proudit energii Reiki. 

Při této masáži se také automaticky ošetřují akupresurní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a které jsou uloženy podél páteře na energetické dráze močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází, kromě výrazného uvolnění páteře a odstranění bolesti zad, často i k vyřešení různých psychických blokád.


Domluvte si svůj termín