Regresní techniky


Léčení energie dělohy

V životě ženy dochází k mnoha událostem a milníkům. Předně na nás působí vliv naší ženské rodové linie. Přesvědčení našich matek, babiček, prababiček... se ukládá energeticky v děloze jako odkaz. Se vším všudy - jak prospěšné tak neprospěšné nastavení. Dále se do dělohy zapisují prožitky našeho života, jako ženy - období první menstruace, sexuální zážitky, partnerské vztahy. Sídlí zde také naše vnitřní holčička. 

V průběhu terapie dochází k 

  • sebeuvědomění
  • odpuštění
  • rozpuštění vazeb
  • prohloubení sebelásky
  • energetickému pročištění 
  • a především novému nastavení - kdo jsem jako žena, co mi prospívá a hýčká mě, jakou krásu a radost si mohu v životě vytvořit a uvědoměním, že si to mohu dovolit.


Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte

Vnitřní muž, žena a dítě jsou archetypy, které sídlí v podvědomí každého z nás. To, jestli jsou spokojení, zdraví a šťastní, jak spolupracují a dokáží se vzájemně podpořit (rozumějte, jak moc umíte podpořit sami sebe nebo se naopak bojkotujete), ovlivňuje kvalitu vašeho života.

Tyto archetypy mají pak návaznost na jednotlivé události vašeho života, které zrovna potřebujete zpracovat a očistit. Při terapii se samy ukáží a navedou nás. 

Na závěr, po harmonizaci všech vnitřních archetypů a situací projdeme progresí. Zde si ujasníte, jakým směrem chcete dále jít, co ve svém životě potřebujete a co vám pomůže na vaší cestě.


Hlubinné procházení prenatálním obdobím, energií početí a plánu duše

V období, kdy jsme u maminky v bříšku, vše vnímáme. Nejprve pocitově, poté i ostatními smysly. Málokteré těhotenství a porod v nedávné minulosti (i současnosti) probíhalo klidně, vědomě, bez vnějších zásahů a vlivů. Na miminko se přenáší pocity a emoce maminky, od určité doby i slyšíme, kdo co povídá, naciťujeme situace, které se kolem nás dějí. 

Porod samotný je pak opravdu transformační událost. Byli jste 9 měsíců v teple, tmě a relativním bezpečí, a okamžik příchodu na svět je velká výzva. Také přístup maminky a okolních lidí, lékařů, rodiny, přispívá velkým dílem k tomu, jak jste se v té chvíli cítili. 

Spousta bloků, opakujících se situací, nepříjemných pocitů, které máme v životě, měla příčinu v prenatálním období a okamžiku porodu.

Některé věci, které se nám v životě dějí, souvisí také s plánem naší duše. Někdy se stane, že něco vnímáme jako problém nebo dokonce máme pocit, že nás někdo trestá. Přitom se jedná pouze o důležitou součást života, kterou si naše duše vybrala. Naším úkolem pak není trápit se, ale najít řešení, naučit se překonávat překážky a hledat nová nastavení.

V této technice s vámi projdu vše, co bude potřeba. Důležité je pochopit, přijmout a odpustit všem a všemu, co se stalo. Nenechat se nadále svazovat minulostí. Naopak si uvědomit, co vše už jste zvládli a překonali. A že máte všechny nástroje a pomoc celého vesmíru k dispozici, abyste zvládli život zde na zemi.


Jednotlivé terapie se mohou provazovat, nemusíte si tedy vybírat konkrétní techniku. Je možné, že vnitřní žena bude chtít projít očištěním své dělohy, nebo nás vnitřní dítě zavede do období porodu. 

Nechám se vést vaší konkrétní situací a podle potřeby zahrnu i další vizualizační techniky. 

Domluvte si svůj termín