Vaše zkušenosti a zpětné vazby

Vizualizací jsem prošla mnoho, ale hlubinná imaginace od Martinky je něco úplně jiného. Laskavým vedením jsem si prošla svou vnitřní pohádku. Pochopila jsem důležité, a to, že nejsem sama. Že mám mnoho průvodců uvnitř mě samé, kteří mě podporují, pomáhají mi a jsou stále se mnou. Praxe na sebe nenechala dlouho čekat, je potřeba jediné, dovolit si to. V mém případě byla změna veliká, být slyšena, být v uvolnění a v radosti, opustit upjatost, do které nás stejně napasovali jiní, pocítit úlevu a svobodu a dojít k uvědomění, že domov, bezpečí a všechny odpovědi jsou v mém nitru. Dovolte si i vy s pomocí Martiny napojení na své průvodce, kteří tady jsou pro vás. 

Karolína Imairi                                                     hlubinná imaginace


Aloha Marti,děkuji Ti moc za úžasný prožitek! Nevím, jak se ti to podařilo ale od začátku jsem se na sebe dokázala nacítit, být soustředěná a klidná. Cítila jsem jak obcházíme tu vědomou část mysli a dostavila se jasnost. Tvoje vedení bylo tak jasně přesné a intuitivně perfektní, ptala ses mě přesně a já hned věděla odpověď. Takový pocit jistoty sama sebou, a že vím, jsem ještě nezažila. Úplně se vytratil ten obtížný chaos mysli, zmatení a pochybnosti. Najednou jsem jasně věděla, kde je problém, jak vypadá a jak z něj ven. Naladila jsem se na svá energetická centra snadno, rychle a zkontrolovala jsem tak vlastně jejich stav. Mé emoce se u toto velmi rychle měnily ale zároveň mě nijak zvlášť neovlivňovaly, jako bych vše pozorovala z dálky. Tak jednoduchá a účinná metoda jsem opravdu nadšená. Po meditaci jsem se cítila velmi dobře a uvolněně.

Anička B.                                                              hlubinná imaginace


Ať už v životě prožívám šťastné chvíle nebo krušné, vždy stojí za to se na chvíli zastavit a ponořit se hluboko do sebe, skvěle je, že se člověk cítí pokaždé ještě lépe:) Úžasný průvodce je Martinka, provedla mě od začátku až do konce krásným láskyplným příběhem, který se odehrával v mém podvědomí. Cítila jsem se úžasně, vše se mi z podvědomí zobrazilo velice rychle a ani na chviličku jsem nebyla v mém příběhu ztracená, protože tam vždy byla se mnou. Narazila jsem na zajímavé téma, neposlouchám sama sebe, neslyším hlas své intuice a pocitů...v tu dobu jsem měla zalehlé uši z nachlazeni skoro dva měsíce...vnitřně jsem cítila mezi tímto souvislost a věřila, že to je ukázka toho jak funguje psychosomatika. Shodou okolností a mým uvědomením, jsem následující den po našem sezení měla uši v pořádku. Zajímavé, že? Přesně tyto drobné důkazy toho, jak funguje naše vnitřní nastavení, že se vyplatí na sobě pracovat, mě neskutečně nakopnou! Děkuji za tuto zkušenost a všem moc doporučuji. 

Katka P.                                                                 hlubinná imaginace


Když se ohlédnu půl roku zpátky, tak se nestačím divit kolik se toho v mém životě změnilo. Procházela jsem si těžkým obdobím depresí, zklamaní, smutku, zdravotních problémů, různých bolestí,.. a teď? Lehkost, nadhled, pohoda, klid a spokojenost. Ani nedokážu vyjádřit radost a vděčnost za to, že existuje něco tak jemného, jednoduchého a zároveň efektivního jako FENkinezka. Spolu s Bachovými esencemi je to ta nejgeniálnější kombinace! Zprvu jsem byla trochu skeptická (po vyzkoušení různých metod a technik) ale když zažívám ty AHA momenty a zázraky co FENkinezka umí, tak už ani trochu nepochybuji. Nejen já ale i moje drahá fenka, která už může konečně zářit :D! Teď se koukám do papírů, protože už skoro nevím co jsme řešili a celkem jsem se díky Tobě zbavila ohromných 37 zatěžujících programů. Cítím obrovskou vděčnost a úlevu. Cítím se svobodnější, lehčí a hlavně šťastnější :). Děkuji Ti za Tvou trpělivost, otevřenost a pochopení během sezení! Doporučuji FENkinezku každému, kdo hledá, jak jednoduše a efektivně řešit své problémy na všech úrovních.

Anička B.                                                             odblok témat 


Po porodu jsem mela pocit, že jsem ztratila samu sebe, nejsem to já a mám chaos v sobě. Během online sezení jsme spolu zjistily, že jsem se odpojila od své duše a hledala jsem samu sebe. Pocit ztráty ženství byl taky ubíjející. Také jsme takto zjistily, že žena ve mě poodstoupila dozadu, aby dala průchod muži, kterého jsem potřebovala na zvládnutí těžké situace, kdy jsme měli dvojčátka v nemocnici z důvodu předčasného narození. Při jedné vizualizaci bylo krásné je vidět spolu, jako jeden tým i s vnitřním dítětem. Děkuji Ti za tuto možnost si to prožít, pomohlo mi to.

Anička F.                                                               terapie vizualizací a regresní technikou


Skvělé, doporučuji všem! K Marti chodím již několik let a jsem velmi spokojená a vždy se na naše sezení moc těším. Měla jsem možnost vyzkoušet několik technik, fenkineziologii, regresi, výklad karet, automatickou kresbu, Bachovy esence a další nespočet tipů, které jsem vždy k určitým situacím dostala, za to jsem moc vděčná. Vše mě posunulo na tu správnou cestu a díky rozšiřování služeb, které Marťa nabízí, řešíme vše do hloubky a dostáváme se k příčině problému mnohem lépe. Vždy navíc doporučí na míru meditaci, četbu, poslech hudby apod. Veškeré témata řešíme láskyplně a po sezení jsem vždy nabitá pozitivní energií. Nyní jsem měla možnost vyzkoušet sezení on-line z pohodlí domova, taktéž skvělé, moc jsem si to užila a účinky jsem na sobě cítila velice rychle.

Katka P.                                                                 FENkineziologie a regresní terapie